Memoriál Mariána Mindeka v praktickej streľbeLorem ipsum dolor sit amet 26. 10. 2015 14:16

V piatok 16. októbra 2015 sa na strelnici v Turanoch uskutočnil strelecký pretek, venovaný pamiatke nášho kolegu z MsP Martin, ktorý tragicky zahynul 20. augusta na letisku v Slávnici.

Na súťaž v Martine sme sa od začiatku leta veľmi tešili a organizovať ju mal práve Marián. Žiaľ, osud sa niekedy neriadi našimi plánmi a tak tomu bolo aj tentoraz. Pretek sa uskutočnil, no Marián bol prítomný už len v našich spomienkach.
Atmosféru súťaže umocňovala ešte prítomnosť rodiny nášho zosnulého kolegu, ktorého syn sa s nami postavil na palebnú čiaru. Medzi účastníkmi boli okrem mestských policajtov aj kolegovia z polície, športových streleckých klubov aj kamaráti športoví strelci, sústredení do štrnástich družstiev.
Upršaný deň a športové zápolenie vyvrcholili až v neskorých večerných hodinách, kedy bola súťaž ukončená a vyhodnotená. Priebežné výsledky počas dňa neboli a pre naše družstvo tak bolo celkové umiestnenie až do konca záhadou, ktorej rozuzlenie pre nás malo príjemné prekvapenie. Družstvo mestskej polície Prievidza (Hrabaj, Šmelko, Zajac) obsadilo prvé miesto nielen v kategórii mestských polícií, ale aj celkové prvé miesto v družstvách a kolega Marian Hrabaj bol prvý v hodnotení jednotlivcov z MsP (4. V. Zajac, 5. P. Šmelko) a celkovo v jednotlivcoch obsadil tretie miesto.

Kategória družstvá MsP:
1. MsP Prievidza, 2. MsP Žilina, 3. MsP Martin ZJ
Kategória družstvá celkovo:
1. MsP Prievidza, 2. ŠkP Martin, 3. SŠK Turany
Kategória jednotlivci MsP:
1. M. Hrabaj, MsP Prievidza, 2. M. Tomašec, MsP Žilina, 3. M. Záň, MsP Žilina
Kategória jednotlivci celkovo:
1. Z. Mertl, SŠK Turany, 2. I. Šebík, SŠK Turany, 3. M. Hrabaj, MsP Prievidza


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri