Medzi prievidzskými silákmi hviezdi ženaLorem ipsum dolor sit amet 2. 10. 2019 14:36

Mesto Prievidza podporuje aj netradičné športy, akým je napríklad armwrestling – pretláčanie rukou. Členovia klubu AWK Warrior Prievidza sa pravidelne zúčastňujú medzinárodných súťaží, na ktorých zaznamenávajú úspechy.

V uplynulých dňoch primátorka mesta Prievidza Katarína Macháčková zavítala spolu s predsedom komisie športu, mládeže a voľnočasových aktivít Branislavom Bucákom na tréning AWK Warrior Prievidza, kde dodatočne zagratulovala Dominike Barošovej k ďalším skvelým medzinárodným úspechom. Prednedávnom sa totiž stala v Grécku juniorskom majsterkou Európy v pretláčaní pravou rukou a vicemajsterkou Európy v pretláčaní ľavou rukou. „Osobne mi je veľmi sympatické, že Dominika hviezdi v práve tak netradičnej disciplíne, typickej skôr pre mužský svet. Sila žien sa nezaprie. Samozrejme však prajem veľa úspechov všetkým členov klubu,“ ocenila Dominikine úspechy primátorka.

Pomerne mladý prievidzský klub AWK Warrior dal o sebe výraznejšie vedieť aj na republikovom šampionáte získaním trinástich medailí. Ako prezradil predseda klubu Marcel Šnírer, cieľom je naďalej rozširovať členskú základňu a športovo napredovať. „Verím, že im k tomu pomôžu aj dva nové súťažné stoly, ktoré klubu tento rok pribudli vďaka finančnej dotácii z mesta,“ dodala primátorka.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri