Medaila a pohár pre gymnastky z GK ElánLorem ipsum dolor sit amet 10. 6. 2019 13:45

V sobotu 8.6.2019 sa dievčatá z GK Elán Prievidza po prvý krát zúčastnili pretekov v športovej gymnastike „Zákamenská radosť“, kde sa konali preteky už po siedmy raz. Už z názvu pretekov je jasné , že týchto pretekov sa zúčastnili dievčatá, ktoré cvičia gymnastiku pre radosť, no i napriek tomu musia zvládnuť určité prvky, aby sa pretekov mohli zúčastniť.

Naše dievčatá súťažili v trojboji na preskoku, s povinnou zostavou a vybranými prvkami na lavičke a prostných. V prvej kategórii ročník 2010 – 2012 pretekali dievčatá ako jednotlivkyne i ako družstvo.
V konkurencii 46 dievčat zo 7 klubov sme uspeli. V súťaži jednotlivcov medailové bronzové miesto získala Dáša Ďurišová - 35,65 b., 7.miesto – Soňa Pastuchová – 35,50 b., 10.miesto Amanda Šnircová .
Umiestnenie ostatných dievčat:
Liana Alušicová – 13.miesto, Rebeka Šnircová - 17.miesto, Linda Pekárová – 21.miesto,Sofia Mazánová – 27.miesto , Sára Tonhajserová – 29.miesto,Lea Mokrá – 31.miesto.Mimo súťaž sa pretekov zúčastnili Lenka Pastuchová a Melinda Alušicová.
Preteky boli aj súťažou 4 členných družstiev, pričom sa počítali najlepšie 3 výkony. Naše družstvo v zložení Ďurišová, Pastuchová S, Šnircová A., Alušicová L. vybojovalo striebornú pozíciu
V druhej kategórii ročník 2007 – 2009 sme mali len jednu pretekárku Adelu Rizikyovú , ktorá predviedla všetky povinné prvky aj povinnú zostavu a svojim výkonom získala miesto v prvej polovici pretekárok .
Dievčatám srdečne blahoželáme a prajeme im veľa šťastia na posledných pretekoch tejto sezóny, ktoré budú už túto sobotu vo Vrútkach.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri