Majstrovstvá sveta v detskom fitness23. 6. 2014 10:13

Po úspešných Majstrovstvách Slovenska vo Fitness detí , ktoré sa konali v Prievidzi v Nike Aréna dňa 24.5.2014 na ktorých fitneska Anna Hepnerová vybojovala titul majsterky Slovenska a Gréta Pročková titul vicemajsterky Slovenska v kategórií 12-13 rokov, nominačná komisia  SAKFST, rozhodli o postupe na Majstrovstvá sveta. Na Majstrovstvá sveta sa tak usilovnou prácou zo skvelými výsledkami na základe celoročných výkonov prievidzské fitnesky dostali.

Vynikajúci úspech dosiahla slovenská reprezentácia v detskom fitness na IFBB
MAJSTROVSTVÁ SVETA, ktoré  sa konali 14-15.júna  V srbskom NOVOM SADE.
Slovenskú 12-člennú výpravu viedla reprezentačná trénerka vo fitness Anna Mozoláni spolu s asistentkou a trénerkou Liviou  Maťušovou .
Majstrovstiev sveta sa zúčastnilo cez 100 pretekárov z celého sveta, zastúpené boli štáty Slovensko, Srbsko, Ukrajina, Rusko, Lotyšsko, Maďarsko,  Mexiko, Česko, Turecko.

Fitnesky zo ŠK Fitness Free, bojovali v kategórií 12 - 13 rokov, kde bola konkurencia veľmi vysoká no napriek tomu podali dievčatá  maximálny výkon a bojovali s obrovským nasadením. /V kategórii bolo 22 pretekárov./
Veľkým úspechom bol postup Anny Hepnerovej do finálovej šestky kde krôčik delil od medaily,  nakoniec skončila Anna  na  peknom 4.m.
Gréta Pročková sa umiestnila na 13.mieste.
Trénerky p.Jelena Meleščenková a Jana Klečáneková sú z výsledkom svojich zverenkýň spokojné a znovu sa pustia po letnej prestávke do boja a postup na ME.

V rámci Slovenska sa v kategórií 8-9 rokov Nelli Novodomská  stala majsterkou sveta, Sára Dydi i Denis Ambruš si vybojovali striebornú medailu a Katarína Blašková získala bronz. Slovensko triumfom v Pohári národov potvrdilo, že je v detskom fitness svetovou veľmocou.
POHÁR NÁRODOV
1. Slovensko, 2. Ukrajina, 3. Maďarsko


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri