Lidl venuje ZŠ na Malonecpalskej ul. v Prievidzi 3000 €Lorem ipsum dolor sit amet 9. 10. 2015 12:52

Vďaka zákazníkom spoločnosti Lidl Slovenská republika, v.o.s. sa podarilo získať 1752 €, obchodný reťazec túto podporu pre ZŠ na Malonecpalskej ul. navýšil na 3000 €.

Spoločnosť Lidl Slovenská republika otvorila v pondelok 28. septembra 2015 svoju zmodernizovanú predajňu na Necpalskej ceste v Prievidzi. Súčasťou prvého dňa predaja bola podpora ZŠ na neďalekej Malonecpalskej ulici sumou 0,50 € z každého nákupu nad 10 €. Celkom sa takýmto spôsobom podarilo získať 1752 €. Spoločnosť Lidl sa rozhodla túto sumu navýšiť a žiakom venuje 3000 eur na nákup športových a didaktických potrieb.

 „Súčasťou našej stratégie napĺňania spoločenskej zodpovednosti je snaha byť dobrým susedom. Poskytnutím športových a didaktických potrieb dlhodobo podporujeme základné školy, ktoré sa nachádzajú v blízkosti našej novootvorenej predajne. Tento úspešný projekt sme sa od školského roka 2015/2016 rozhodli rozšíriť aj na zrekonštruované predajne. Ročne takýmto spôsobom podporíme desiatky škôl a tisícky žiakov, čím prispejeme k zlepšeniu ich školských aj mimoškolských aktivít,“ povedal Tomáš Bezák, hovorca spoločnosti Lidl.
Keď sme sa dozvedeli správu o výške podpory pre nákup športových a vzdelávacích potrieb pre našu školu, všetci sme sa veľmi potešili a boli sme prekvapení nielen z výšky podpory z predaja, ale i z navýšenia sumy spoločnosťou Lidl. Žiaci sa už nevedia dočkať nových pomôcok na športovanie a nás pedagógov teší nielen nová interaktívna tabuľa, ale hlavne prístup spoločnosti Lidl k podpore škôl,“ povedala RNDr. Ľubomíra Holíková, riaditeľka školy. 


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri