Kým nejde o život...Lorem ipsum dolor sit amet 29. 6. 2011 08:03

Prievidzská spisovateľka Lenka Gahérová predstavila v piatok 24. júna v Hornonitrianskej knižnici v Prievidzi svoju novú knihu Kým nejde o život... Počas milej slávnosti ju  na knižné pulty uviedla  primátorka mesta Katarína Macháčková pár kvapkami červeného vína.  

Lenka Gahérová je autorka románov pre ženy a medzi čitateľkami je veľmi obľúbená.

Preto sa na uvedení knihy do života zúčastnili nielen jej priatelia a rodina, ale aj mnoho náruživých čitateliek. Podujatie moderoval Štefan Orság a Katarína Macháčková vo svojom príhovore ocenila umelecké nadanie Lenky a vyjadrila radosť, že  úspešná  spisovateľka je obyvateľkou nášho mesta.

Knižka sa zameriava na vnútorný svet ženy postihnutej ťažkou chorobou - prekonávanie  vonkajších prekážok,  zdravotných prekážok, ale často aj vnútorný boj a vyrovnávanie sa s nepríjemnou skutočnosťou. V druhom rade sa zaoberá pôsobením "čierneho citového upíra" v pracovnom kolektíve, ktorého obľúbenými zbraňami sú lož, ohováranie a urážanie.

Lenka Gahérová už svojou predošlou tvorbou potvrdila, že jej  knihy sú atraktívne príbehom aj spracovaním a inak to nie je ani v novinke plnej silných okamihov, ktorú do života  uviedla rovnako ambiciózna a životaschopná žena.

foto: vrb

 

Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri