Kto si rád zaspieva5. 6. 2014 12:07

Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi, Kultúrny dom Malá Lehôtka, Výbor volebného obvodu č. 6 Prievidza  pozývajú verejnosť už na 14. ročník stretnutia speváckych skupín pod názvom Kto si rád zaspieva, ktoré sa bude konať v nedeľu 8. júna 2014 o 15.00 h v Agátovom háji v Malej Lehôtke.

Na podujatí vystúpia spevácke skupiny: Trávniček z Malej Lehôtky, Hrádok z Hradca, JASS z Prievidze, Malinovec z Veľkej Lehôtky, Radosť z Prievidze, Kvintet Malá Polianočka z Malej Lehôtky, Dúbrava z Necpál, Prameň Dolné Vestenice a do tanca a na počúvanie  zahrá hudobná skupina RUBIS.

Agátový háj v Malej Lehôtke
Budova a drobné stavby, nachádzajúce sa v lokalite Agátový háj, boli vybudované ešte pred rokom 1989 postupne v akciách „Z“. Tým vznikli zložité právne vzťahy, nakoľko budovu mesto nevlastnilo a nemohlo tak do objektu investovať finančné prostriedky. Dva roky sa mesto snažilo získať budovu v lokalite Agátového hája do svojho majetku. Po zdĺhavých právnych krokoch bola budova zaradená do majetku mesta.  Následne bol objekt začiatkom roka 2014 zrekonštruovaný.
 
V Agátovom háji sa každoročne koná kultúrno – spoločenské podujatie „Kto si rád zaspieva“, ktoré je v prímestskej časti Malá Lehôtka považované za najväčšie a najobľúbenejšie.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri