Karatisti doniesli 12 medailíLorem ipsum dolor sit amet 24. 11. 2014 08:08

Karate klub Prievidza - FKŠ sa dňa 22.11.2014 zúčastnil druhého kola pohára Federácie  vo Veľkom  Krtíši. Naši pretekári išli bojovať po tréningovej pauze nakoľko nám prerábali telocvičňu na Obchodnéj Akademií ale napriek tomu ukázali, že sa s nimi musí rátať nedali sa zahambiť konkurenciov v jednotlivých kategoriach.

Priviezli domov 12 medailí čo je veľmi pekný výsledok na spomínané podmienky ktoré sme mali. Z 12 tích medailí bolo 6x zlato , 4x striebro, 2x bronz. Najúspešnejšou bola Kristinka Huová  ktorá si drží formu aj keď pre chorobu nemohla štartovať na majstrovstvách sveta, Maťko Svitok tiež potvrdil že je vo svojej kategorií favorit  samozrejme v kumite Marek Pavlák ktorí svojich súperov jednoznačne zvalcoval a išiel si zobrať zlato, Andrej Frajka musel prestúpiť do staršej kategorie ale dokázal že ani tam sa nestratí a súperi musia s ním rátať keď získal druhe miesto

Sebastian Ricker v kategorií kata obsadil druhé miesto poslední náš pretekár Lukrecia Lachka ktorá si si udržiava medailové pozície na každom turnaji aj keď svojou chybou si prehrala zápas o prvé miesto keď v kumite vyhrávala už 5:0 a na vyšľapnutie zo zápasiska prehrala čo je ponaučenie pre Lukreciu že si musí na takéto veci dávať do budúcna pozor.

výsledky:

Kristinka Huová : 3x zlato 1x bronz

Marek Pavlák :    1x zlato

Martin Svitok :   1x zlato

Andrej Frajka :  1x striebro

Lukrecia Lachka : 1x zlato ,1x striebro,1x bronz

Sebastian Ricker: 1x striebro

Autor: M.Š.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri