Kalina pozýva na Gastrodni6. 4. 2016 13:12

Stredná odborná škola obchodu a služieb aj tento rok pripravila pre širokú verejnosť obľúbené kulinárske podujatie Gastrodni. Konajú sa v dňoch 28. – 29. apríla od 9.00 – 18.00  v rámci praktickej časti maturitnej skúšky v študijnom odbore hotelová akadémia.

Žiaci školy sa predstavia v predvádzaní zručností – flambovanie, tranšírovanie, miešanie nápojov a slávnostnom stolovaní. Návštevníkom budú ponúkané tie najlepšie stredomorské jedlá, jedlá  z Maďarska tradičné jedlá zo Slovenska, grilované pochúťky. Pochutiť si môžete na palacinkách, ochutnať miešané nápoje od šikovných barmanov, jedinečnú chuť kávy od baristov, občerstviť sa môžete v rýchlom občerstvení a čaká Vás aj moderná urban reštaurácia mestského štýlu so sortimentom grilovaných jedál a rôznych druhov osviežujúcich limonád.

Na podujatí budú v ponuke aj cukrárske a kuchárske výrobky. Na návštevníkov čaká okrem toho mnoho ďalších kulinárskych zážitkov, ukážky líčenia a účesovej tvorby, odevného dizajnu v spojení s módnou prehliadkou.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri