Judisti TJ SOKOL Prievidza úspešní na medzinárodnom turnajiLorem ipsum dolor sit amet 20. 5. 2014 07:35

Medzinárodná veľká cena Rimavskej Soboty v jude sa konala v sobotu 17.5.2014. Turnaja sa zúčastnilo 470 pretekárov z 11 tich štátov – Slovenska, Českej Republiky, Poľska, Maďarska, Ukrainy, Chorvátska, Rumunska, Rakúska, Talianska, Srbska,  Slovinska.

Pre veľkosť turnaja sa zápasilo na ploche zimného štadiónu na šiestich tatami. Zápasilo sa v kategóriách mini, mladších a starších žiakov a žiačok. Za TJ SOKOL Prievidza sa na tatami postavilo 15 pretekárov vo všetkých 3 vekových kategóriách. Som rád, že naši sa dokázali presadiť aj v medzinárodnej konkurencii o čom svedčia aj ich umiestnenia.

Víťazmi sa stali mini žiak Matúš Matiaš a mladšia žiačka Júlia Švecová, ktorí dokázali poraziť všetkých svojich súperov. Zlato len o vlások uniklo staršej žiačke Laure Sýkorovej, staršiemu žiakovi Adamovi Kiepšeovi, mladšiemu žiakovi Alexovi Gulášovi a mini žiakovi Máriovi Klopanovi. Tretie miesto obsadil maličký mini žiak Matúš Oller. V boji o tretie miesto podľahol starší žiak Nikolas Karásek a po nedokončenom zápase pre zranenie mini žiak Jaroslav Píš a tak obsadili v uvodzovkách až 5. miesto. Bilanciu 2 x 1. miesto, 4 x 2. miesto, 1 x 3. miesto a 2 x 5. miesto na takomto medzinárodnom turnaji považujem za úspech a opäť raz za výbornú reprezentáciu klubu a mesta Prievidza.

Výsledky MVC Rimavská Sobota v jude:


Kategória mini žiakov a žiačok:


1.miesto    Matúš MATIAŠ        do 38 kg
2.miesto    Mário KLOPAN        do 42 kg
3.miesto    Matúš OLLER        do 24 kg
5.miesto    Jaroslav PÍŠ         do 34 kg

Kategória mladších žiakov a žiačok:


1.miesto    Júlia ŠVECOVÁ        do 40 kg
2.miesto    Alex GULÁŠ            do 42 kg

Kategória starších žiakov a žiačok:

2.miesto    Laura SÝKOROVÁ        do 44 kg
2.miesto    Adam KIEPEŠ        do 73 kg
5.miesto    Nikolas KARÁSEK        do 60 kg


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri