Jeden svet v pohybe: Súťaž o návrh festivalového tričkaLorem ipsum dolor sit amet 14. 2. 2013 14:09

Jeden svet v pohybe - to je ústredné motto 6.ročníku festivalu JEDEN SVET, ktorý prináša filmové dokumenty, hostí, diskusie, výstavu. Novým sprievodným podujatím je súťaž nielen pre študentov, ale všetkých občanov.

Staň sa súčasťou aktuálneho diania! „Svet v pohybe“ odkazuje na revolúcie a vlny občianskeho aktivizmu v rôznych častiach sveta akými sú Arabská jar či protesty v Grécku a iných krajinách. Teda dnešný svet, v ktorom sa stále niečo mení a každý zasahuje do jeho chodu. Zapojiť sa môže každý!

Navrhni festivalové tričko
Ako by malo podľa teba vyzerať nové festivalové tričko s témou „Svet v pohybe“?  Do svojho návrhu umiestni logo Berkatu a ideálne aj nápis „Filmový festival Jeden svet v Prievidzi“.

Vyjadri sa k téme „Ja a občiansky aktivizmus“
Ako vnímaš tvoje možnosti meniť svoje okolie? Aký je tvoj pohľad na aktuálne udalosti vo svete? Daj nám vedieť v neformálnej eseji, ktorá nemusí mať viac ako 500 či 700 slov.

Súťaž sa koná pri príležitosti dokumentárneho filmového festivalu JEDEN SVET, ktorý môžeš navštíviť od 11-tého do 16-tého marca v Dome kultúry v Prievidzi.
Súťaž aj festival organizuje občianske združenie Berkat. Víťazné práce budú prezentované na otvorení festivalu, kde budú najlepšie práce aj odmenené vecnou cenou.

Každý účastník, ktorý sa zapojí do súťaže získa 2 permanentky na celý festival.

Viac informácii nájdeš na webe http://jedensvet.prievidza.net/sutaz.htm
alebo na čísle 0905 98 46 46.

Čo môžeš vyhrať?
1. miesto: Externý disk s kapacitou 500GB
2. miesto: 32GB USB kľúč
3. miesto: 16GB USB kľúč

Navyše vyžrebujeme dva 8GB USB kľúče, ktorý má šancu vyhrať každý zúčastnený.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri