Inšpiratívna osobnosť Alexandra Dubčeka ožíva v celoslovenskej súťaži24. 5. 2021 12:25

Rodák z Trenčianskeho kraja, osobnosť slovenskej histórie 20. storočia, významný politik, vizionár, reformátor a Európan. Taký bol Alexander Dubček, ktorého odkaz ožíva v súťaži vyhlásenej Trenčianskym samosprávnym krajom a obcou Uhrovec.

Ak ste sa ešte nezapojili do súťaže s výstižným názvom Mládež a odkaz Alexandra Dubčeka, môžete tak urobiť do konca júna tohto roku, v ktorom si pripomíname sté výročie narodenia osobnosti z obce Uhrovec. Ak je vaše pero dravé a myšlienky hravé, ste pravdepodobne aj ašpirantom na víťaza. Cieľom  súťaže  je totiž získať  od  mladých  ľudí  stanoviská  a pohľady  na  osobnosť  Alexandra Dubčeka, jeho život a charakteristické črty, a tiež pripomenúť si význam tejto osobnosti moderných dejín  Slovenska  dodnes  uznávanej aj na  celom svete.
Viete písať úvahy, komentáre, či referáty? Do súťaže sa môžete zapojiť akýmkoľvek slohovým útvarom! Práce je potrebné zaslať poštou na Obecný úrad Uhrovec. Všetky podrobnosti vrátane pravidiel nájdete v grafike pod touto správou alebo na tejto adrese.Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri