I. študentská konferencia Sila v srdci EurópyLorem ipsum dolor sit amet 25. 5. 2013 07:22

24. mája 2013 sa v Prievidzi uskutočnila I. študentská konferencia Sila v srdci Európy, za účastí významných hostí. Svojou účasťou konferenciu poctila poslankyňa Európskeho parlamentu Katarína Neveďalová, poslanec Národnej rady Slovenskej republiky Vladimír Jánoš, poslanci Trenčianskeho samosprávneho kraja, prezident Študentskej rady stredných škôl Slovenskej republiky Andrej Barborka, zakladateľ organizácie European Dialogue of Perspective Attitude Miroslav Hajnoš a mnohí ďalší.

Konferencie sa zúčastnilo 400 žiakov základných a stredných škôl v Prievidzi. Po skončení konferencie sa účastníci presunuli na Námestie slobody v Prievidzi, kde vytvorili živú reťaz mladých ľudí v tvare srdca. Prievidza touto aktivitou otvorila európsky týždeň mládeže v Trenčianskom samosprávnom kraji.

Konferencia mala skvelú odozvu preto sa ju organizátori rozhodli usporiadať aj budúci školský rok.

Celé podujatie zorganizovala Žiacka školská rada pri Strednej odbornej škole obchodu a služieb v Prievidzi v spolupráci so Študentskou radou stredných škôl Slovenskej republiky, s organizáciou Europe direct of perspecitve, občianskym združením Mladí sociálni demokrati a s podporou Trenčianskeho samosprávneho kraja.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri