Hokejové zážitky opäť na Námestí slobody4. 5. 2013 12:52

Majstrovstvá sveta v hokeji aj tento rok oživia centrum Prievidze. Dnešný zápas Slovenska proti domácemu Fínsku (4. mája 2013) so začiatkom o 19:15 sa bude premietať na Námestí slobody.

Pozor zmena: Premietanie hokejového zápasu medzi Slovenskom a Fínskom sa bude realizovať pomocou výkonného projektora na plátno s rozmermi 3 x 5 metrov. Ospravedlňujeme sa fanúšikom, ale firma Partymaker s.r.o napokon odriekla poskytnutie LED obrazovky. Ďakujeme za pochopenie!

„Premietanie zápasu základnej skupiny hokejového šampionátu je pre Prievidžanov malým prekvapením, ktoré sme pripravili v rámci osláv Roka výročí mesta Prievidza. Veríme, že nás naši chlapci nesklamú a tento hokejový zážitok bude víťazný,“ hovorí Petra Štefániková, riaditeľka KaSS Prievidza.

Podujatie pre obyvateľov Prievidze a širokého okolia pripravuje mesto Prievidza prostredníctvom Kultúrneho a spoločenského strediska Prievidza s Formusic.sk. Príjem televízneho signálu zabezpečuje DIGI Slovakia. Okrem premietania je pripravený aj predaj občerstvenia a záverečná zábava do 01:00 o ktorú sa postará DJ Luco & DJ Mike Wazowski.

Poznámka: Článok bol po publikovaní upravený v sobotu 4. mája 2013 o 13.00.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri