Gymnastky z Elánu opäť úspešné, získali striebro.Lorem ipsum dolor sit amet 23. 10. 2017 12:39

V sobotu 14.10.2017  sa  v Nových Zámkoch  uskutočnilo 2.kolo Slovenského pohára JIPAST v športovej gymnastike dievčat. Prievidzu úspešne reprezentovali dievčatá z Gymnastického klubu Elán Prievidza až v štyroch kategóriách.

V kategórií najmladších žiačok B sa predviedla  Tamara Ugróczy, zverenkyňa trénerky Dagmary Strmenskej, ktorá skončila na peknom siedmom mieste.

V kategórií  mladších žiačok B, po prvýkrát nastúpili Lucia Králová (14miesto) a Emily Bohňová (16miesto), obe zverenkyne trénerky Bibiány Bohňovej.

V kategórií starších žiačok B sa darilo Kristíne Drabantovej, ktorá dosiahla najvyššiu známku na kladine – 1. miesto a druhú najvyššiu známku na preskoku – 2.miesto, čo jej v celkovom hodnotení vynieslo krásne druhé miesto s počtom bodov 45, 467 b.  V rovnakej kategórií sa predviedli i ďalšie pretekárky, Naďa Bellová (9m), Nikola Čižnárová (12m), Amália Bohňová (13m) a Nina Hutárová (14m). Z úspechov sa tešili ich trénerky Bibiána Bohňová a Magdaléna Prágerová.
Všetky dievčatá splnili svoje aktuálne ciele a pripravujú sa na ďalšie preteky. Ďalšie dievčatá z GK Elán sa zúčastnia nasledujúceho víkendu oblastného kola v Topoľanoch.

Dievčatám držíme palce!

GK Elán


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri