Gymnasti GK Elán na pretekoch v Banskej Bystrici nesklamaliLorem ipsum dolor sit amet 18. 5. 2017 13:21

Výsledkom tri 2. miesta a štyri 3. miesta sa pre mladých gymnastov GK Elán skončilo 2. Kolo Slovenského pohára žiakov v športovej gymnastike  v Banskej Bystrici, ktoré sa uskutočnilo 13.5.2017. Chlapci z Elánu potvrdili dobré výsledky, ktoré dosiahli už v 1.kole v Prievidzi.

Na pretekoch sa súťažilo podľa nového súťažného programu, ktorý bol schválený začiatkom marca 2017. O to bolo ťažšie pre trénerov pripraviť gymnastov na tieto preteky.
V kategórii najmladších žiakov najlepšie nový program zvládol Adam Smaho, ktorý v súťaži bez rozdielu ročníkov získal 3.miesto s počtom bolov 79,25 b. Zvíťazil Jakub Urbanovič zo Slávie UK Ba s počtom bodov 84,40 b.

Vo svojom ročníku narodenia 2008 skončili na 2., 3. a 5.mieste Adam Smaho, Patrik Jankeje a Leo Beljanský tréner Pavol Šimoňák za víťazom Urbanovičom z Bratislavy
V ročníku narodenia 2009 skončili hneď za víťazným Jakubom Šimáškom z Bratislavy naši dvaja pretekári na 2. a 3.mieste Adam Dado a Jakub Wäldl.

V ročníku narodenia 2010 sme získali 2.,3.a 4.miesto v poradí Alex Miko, Michal Bartolen a Martin Kotrík, ktorých podobne ako Adama Dada trénuje Milan Bohňa.
V kategórii mladších žiakov nás reprezentoval Viktro Hutár, ktorý zatiaľ zvláda, len základné zostavy bez bonusov a tak nemá zatiaľ šancu konkurovať pretekárom z Bratislavy, Bystrice, Prešova a Košíc.
Skončil na predposlednom 14.mieste v súťaži bez rozdielu ročníkov narodenia a v súťaži v ročníku narodenia 2007 skončil na 7. mieste.
V rozhodcovskom zbore nás zastupovali Tibor Bohňa, Peter Greguška a Peter Hartmann.

Súťaž Slovenského pohára v športovej gymnastike žiakov pokračuje 3. kolom 17.6.2017 v Trenčíne, kedy budeme pretekárom držať palce.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri