Fitnesky z Prievidze na majstrovstvách EurópyLorem ipsum dolor sit amet 8. 10. 2013 09:06

Výkonný výbor Slovenskej asociácie kulturistiky fitness a silového trojboja určil po nominačnej súťaži v Starej Ľubovni nomináciu na IFBB majstrovstvá Európy v detskom fitness,ktoré sa uskutočnili 4. až 6. októbra v Budapešti. Výber detí prebiehal zároveň na základe minuloročných výsledkov a umiestnení.

Dôveru reprezentovať svoju vlasť dostali v kategórii dievčatá 8 a 9 rokov: Nelli Novodomská a Katarína Blašková, v kategórii 10 a 11 rokov: Sára Dydi a Nasťa Vrábelová, v kategórii 12 a 13 rokov: Mária Polerecká, Kristína Juricová a Anna Hepnerová, v kategórii 14 a 15 rokov: Tatiana Kožuchová a Vanessa Lisziová, v kategórii chlapci do 12 rokov: Denis Ambruš.

Z Prievidzkého klubu sa do reprezentácie prebojovali Mária Polerecká a Anna Hepnerová . Slovenskú výpravu riadila reprezentačná trénerka a predsedníčka fitness detí v jednej osobe je Anna Mozoláni a jej asistentky   p.Elena Melehchenko./ŠK Fitness Free Prievidza/ a Livia Maťušová/Gym –Gol Nitra.

"ME v Budapešti sa zúčastnilo 70 reprezentantov z Maďarska, Slovenska,  Ukrajiny, Lotyšsko, Turecka, Rumunska, Čiech. S výkonom našich zverenkýň  sme boli veľmi spokojní , splnili všetky naše predstavy a očakávania aj reprezentačných trénerov" dodáva Jelena Meleščenková.

V celkovom hodnotení Slovenská reprezentácia vyhralo pohárov národov, čím sme si znovu potvrdili ,že sme silnými konkurentami pre veľmoci v detskom fitness ako Maďarsko a iné zúčastnené štáty a zverenkyne nášho klubu sa nielen zúčastnili ale aj  bojovali na takom prestížnom  podujatí akým sú ME ./dodávajú trénerky Šk Fitness Free Prievidza Jana Klečáneková, Jelena Meleščenková/.
UMIESTNENIE PRETEKÁRIEK ŠK FITNESS FREE PRIEVIDZA NA ME V BUDAPEŠTI:
MÁRIA POLERECKÁ .....8.m
ANNA HEPNEROVÁ......10.m


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri