FINAL FOUR KADETI: Záverečné vyhodnotenie16. 5. 2013 09:31

Kadeti BC Prievidza Mládež obsadili v tejto sezóne konečné 2. miesto na Slovensku, čo je vynikajúci úspech. O zhodnotenie finálového turnaja sme požiadali trénera družstva pána Juraja Pasovského:

1. Aké bolo organizačné zabezpečenie turnaja?

Turnaj bol organizačne zvládnutý, aj keď v dnešnej dobe by sa už žiadali na takejto úrovni minimálne on-line štatistiky zo zápasov, keď už nie sledovanie zápasov cez internet. Myslím si, že aj telocvičňa kde sa hralo, bola na hranici regulárnosti. Určite boli možnosti umiestniť turnaj do dôstojnejších priestorov.

2. Čo rozhodlo o víťazovi turnaja?

O víťazovi turnaja rozhodli posledné dva zápasy. Počas celej sezóny sme s Považskou Bystricou neprehrali a tak isto Žilina s Košicami. V tomto je turnaj nevyspytateľný.

3. Aký výkon podali naši hráči?

Naši hráči až na posledný zápas podali optimálny výkon. V poslednom zápase hral súper na hraniciach svojich možností, podal vynikajúci výkon v obrane aj v útoku. Aj keď sme v poslednej štvrtine znížili súperov viac ako 10-bodový náskok, na zvrátenie výsledku sme už nemali dostatok času. Nepremieňali sme isté pokusy spod koša a mali sme veľmi nízku úspešnosť premieňania TH.

4. Čo chýbalo k zisku titulu?

K zisku titulu nám chýbalo dať v poslednom zápase o 5 bodov viac ako súper a vyhrať alebo víťazstvo Žiliny nad Košicami. Mali sme to vo vlastných rukách.

Svoje umiestnenie po dlhodobej časti sme obhájili aj keď sme mali možnosť skončiť ešte lepšie. Lopta je guľatá, družstvo Žiliny ktoré turnaj organizovalo a po dlhodobej časti jasne v súťaži kraľovalo, skončilo bez medaily. Ďakujeme mestu Prievidza za finančný príspevok 200 eur.

Horný rad z ľava: asist. trénera Juraj Pasovský, Samuel Hupka, Adam Hrdý, Peter Sumer , Marek Farkaš, Filip Halmeš, Vladimír Kašša.
Spodný rad z ľava: Dávid Harbut Adam Toráč, Lukáš Tkáč, Jakub Pasovský, Marek Mäsiar.
Chýbajúci: tréner Ivan Chrenka, Matej Stanček.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri