Filmový klub FK´93 otvoril novú sezónuLorem ipsum dolor sit amet 14. 9. 2012 11:07

Filmový klub FK´93 priniesol vo štvrtok 13. septembra 2012 svojim priaznivcom prvý zo série plánovaných filmov, ktoré sú určené nielen pre filmových fajnšmekrov.

Prvý film "Jack sa chystá vyplávať" otvoril novú sezónu, ktorá je významná nielen pre filmový klub FK´93 ale tiež pre celý objekt kina Baník, v ktorom v súčasnosti prebiehajú úpravy vnútorných aj vonkajších priestorov. Ani úpravy priestorov skalných návštevníkov filmového klubu neodradili a film si tak mohli vychutnať v netradičných podmienkach pulzujúcej zmeny kina na multižánrový priestor.
Ak ste zvedaví ako sa vnútro kina postupne mení na nový kultúrno-spoločenský priestor, máte šancu aj budúci štvrtok na premietaní Filmového klubu FK´93, ktoré prebieha paralelne s úpravami priestoru. Na 5. októbra je naplánované slávnostné otvorenie nových priestorov. Filmové projekcie budú následne prebiehať každý štvrtok o 18.30 h a bližšie informácie o programe získate na: http://www.facebook.com/FilmovyKlub93, http://fk93.hostujem.sk/, v bulletine Mozaika alebo na www.kasspd.sk.

Podrobnejšie informácie o filmoch premietaných vo filmovom klube nájdete na www.codnes.sk.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri