Filmové leto na námestí29. 6. 2016 09:05

Počas leta ožije Námestie slobody v centre Prievidze premietaním filmov. Každý piatok v júli a auguste si ľudia budú môcť vychutnať filmy priamo pod holým nebom. Letné premietania sa budú niesť v znamení českých komédií.

Počas letných prázdnin vždy v piatok o 21.15 sa v Prievidzi na námestí budú premietať filmy. Samospráva mesta tak chce oživiť svoje centrum a to obľúbeným spôsobom. „Vsadili sme na českú filmovú klasiku. S projektom premietania filmov na Námestí slobody začíname vo vlastnej réžii. Verím, že prvý ročník bude úspešný a my budeme môcť v budúcnosti zintenzívniť premietanie na viacero filmov,“ opísala primátorka mesta Katarína Macháčková.

Program premietania filmov
Každý piatok zaznie prievidzským námestím česká komédia: filmy ktoré sa budú premietať zaznamenali vo verejnosti pozitívny ohlas.
1.júl - Muži v nadeji
8.júl - Hodinový manžel
15. júl - Bobule
29. júl - Martin a Venuše
5.august - Nežné vlny
12.august - Přijde letos Ježíšek?
19.august - Tady hlídam já
26.august - Gympl

Premietanie filmov bude mesto Prievidza realizovať vlastnou technikou a prostredníctvom Kultúrne a spoločenského strediska. KaSS pre tento účel zakúpila nový dataprojektor aj plátno, vhodné pre premietanie v exteriéri. Technika sa bude využívať aj na ďalšie aktivity.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri