FC Baník Horná Nitra zvíťazil 9:011. 9. 2011 19:16

„FC Baník je späť...“ Presne táto veta vystihuje návrat futbalu na zelený trávnik futbalového štadiónu v Prievidzi. FC Baník Horná Nitra privítal v majstrovskom zápase V. ligy Západ- Sever  mužstvo OFK Čachtice. Zápas skončil víťazstvom domácich vysoko 9:0. Išlo vôbec o prvý majstrovský zápas našich chlapcov na štadióne v Prievidzi.

 

Slávnostným výkopom  primátorky Kataríny Macháčkovej sa začala písať nová éra prievidzského futbalu. Ako pred zápasom poznamenala primátorka, „oceňujem snahu všetkých, ktorí prispeli k tomu, aby sa vrátil do Prievidze seniorský futbal. Verím, že hráči budú svojimi výkonmi baviť divákov a budú vzorom pre mladé nádeje. V Prievidzi vyrástlo veľa kvalitných futbalistov a verím, že v tomto trende sa bude pri snahe a obetavej práci funkcionárov a trénerov pokračovať.“

Pevne veríme, že ostáva len otázkou času, kedy si náš klub získa podporu a srdcia čo najširšieho okruhu fanúšikov. Za pochvalu stojí aj fakt, že seniorský A- tím FC Baník Horná Nitra vyhral všetky odohraté duely a s výborným  skóre 29:2 je lídrom celej tabuľky. 

Najbližší zápas A tímu sa odohrá v sobotu 24. septembra opäť na štadióne v Prievidzi. Súperom našich „Baníkov“ bude tentokrát Slovan Zemianske Kostoľany.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri