Fašiangový karneval v materskej školeLorem ipsum dolor sit amet 10. 2. 2016 08:18

Fašiangový čas vrcholí a aj deti z Materskej školy Malonecpalská Ul. v Prievidzi naplno prežívali toto príjemné obdobie radosti, karnevalov a oživovania ľudových tradícií.

Okrem toho, že sa deti naučili pekné piesne a básničky, najväčšiu radosť vždy prináša samotná príprava na karneval. Najskôr sme si spolu s deťmi všetky triedy a spoločenskú miestnosť pekne vyzdobili. Deti si dokonca samé zhotovili aj pestré masky na tvár. Naozajstná zábava sa však začala, až keď sme sa poobliekali do kostýmov... Tento rok nám karneval spestrila aj milá návšteva. Naše pozvanie prijali dôchodcovia z denného centra v Necpaloch – spevácky zbor „Dúbrava“ a svojim veselým fašiangovým programom  spríjemnili atmosféru podujatia.

Samozrejme, že sme nezabudli navštíviť ani svojich kamarátov prvákov v  Základnej škole ul. Malonecpalská v Prievidzi. A verte, že sme pre nich boli pekným prekvapením počas vyučovania... A nielen pre nich, ale aj pre pani kuchárky v školskej jedálni, ktoré pre nás pripravili chutné šišky.

Text: Mirka Dašková


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri