Dve medaily prievidzských fitnesiekLorem ipsum dolor sit amet 29. 5. 2015 09:15

V Prievidzi sa vicemajsterkou Slovenska vo fitness stala Anna Hepnerová, jej preividzskej klubovej kolegyni Márii Polereckej zavesili na krk bronzovú medailu.

V Prievidzi sa konali majstrovstvá Slovenska vo fitness detí. Na šampionáte štartovalo 58 detí z viacerých slovenských klubov, z toho jedenásť z domáceho ŠK Fitness Free Prievidza. Majstrovstvá Slovenska boli zároveň nomináciou na majstrovstvá sveta, ktoré sa uskutočnia v polovici júna v Srbsku.
Kvalitné výsledky
Mladým reprezentantkám prievidzského klubu sa darilo, pred svojimi priaznivcami si vybojovali dva cenné kovy a ďalšie štyri umiestnenia v najlepšej šestke jednotlivých kategórií.
V kategórii 14 – 15-ročných dievčat skončila Anna Hepnerová druhá, Mária Polerecká tretia a Gréta Pročková šiesta. V kategórii 8 – 9-ročných pretekárok získala Sofia Orthová piate miesto a v kategórii 12 – 13-ročných dievčat bola Ema Kovačová šiesta.
Naše očakávania boli splnené, dievčatá odviedli skvelú prácu, podali maximálny výkon a v silnej konkurencii dievčat z celého Slovenska dosiahli kvalitné výsledky. Aj umiestnenia mimo stupňov víťazov považujeme za dobré, veď v jednotlivých kategóriach detského fitness bojuje v rámci Slovenska 24 pretekárov,“ zhodnotila šampionát trénerka Jana Klečáneková, ktorá pripravuje mladé reprezentantky ŠK Fitness Free Prievidza spoločne s Jelenou Meleščenkovou.
Svetový šampionát
Na svetový šampionát do Nového Sadu si nomináciu vybojovali obe prievidzské medailistky z majstrovstiev Slovenska - Anna Hepnerová i Mária Polerecká. Z poverenia asociácie SAKFST ako delegátka do Srbska vycestuje aj trénerka ŠK Fitness Free Prievidza Jelena Meleščenková.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri