Dve medaily prievidzských fitnesiekLorem ipsum dolor sit amet 29. 5. 2015 09:15

V Prievidzi sa vicemajsterkou Slovenska vo fitness stala Anna Hepnerová, jej preividzskej klubovej kolegyni Márii Polereckej zavesili na krk bronzovú medailu.

V Prievidzi sa konali majstrovstvá Slovenska vo fitness detí. Na šampionáte štartovalo 58 detí z viacerých slovenských klubov, z toho jedenásť z domáceho ŠK Fitness Free Prievidza. Majstrovstvá Slovenska boli zároveň nomináciou na majstrovstvá sveta, ktoré sa uskutočnia v polovici júna v Srbsku.
Kvalitné výsledky
Mladým reprezentantkám prievidzského klubu sa darilo, pred svojimi priaznivcami si vybojovali dva cenné kovy a ďalšie štyri umiestnenia v najlepšej šestke jednotlivých kategórií.
V kategórii 14 – 15-ročných dievčat skončila Anna Hepnerová druhá, Mária Polerecká tretia a Gréta Pročková šiesta. V kategórii 8 – 9-ročných pretekárok získala Sofia Orthová piate miesto a v kategórii 12 – 13-ročných dievčat bola Ema Kovačová šiesta.
Naše očakávania boli splnené, dievčatá odviedli skvelú prácu, podali maximálny výkon a v silnej konkurencii dievčat z celého Slovenska dosiahli kvalitné výsledky. Aj umiestnenia mimo stupňov víťazov považujeme za dobré, veď v jednotlivých kategóriach detského fitness bojuje v rámci Slovenska 24 pretekárov,“ zhodnotila šampionát trénerka Jana Klečáneková, ktorá pripravuje mladé reprezentantky ŠK Fitness Free Prievidza spoločne s Jelenou Meleščenkovou.
Svetový šampionát
Na svetový šampionát do Nového Sadu si nomináciu vybojovali obe prievidzské medailistky z majstrovstiev Slovenska - Anna Hepnerová i Mária Polerecká. Z poverenia asociácie SAKFST ako delegátka do Srbska vycestuje aj trénerka ŠK Fitness Free Prievidza Jelena Meleščenková.


Info servis

Občianska anketa

Anketa

Ako by sa mala volať nová fontána na Námestí slobody?

  •  36%
  •  45%
  •  17%
bez zapnutého javascriptu je nutné mít zobrazen tento obrázek

384 účastníkov
Archív ankiet

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri