Dvanásť medailí pre prievidzských kickboxerov4. 6. 2015 08:37

Prievidzskí kicboxeri v Lučenci bojovali nielen o medaily z republikového šampionátu, ale aj o miestenky v slovenskej reprezentácii.

Na konci mája súperili o medaily z majstrovstiev Slovenska prievidzskí kickboxeri z Idranyi gym. V Lučenci náš klub reprezentovalo sedem bojovníkov v dvoch plnokontaktných ringových disciplínach – v K1 rules a v lowkicku. Spolu vybojovali 12 medailových umiestnení - štyri zlaté, sedem strieborných medailí a jeden bronz.

„Som spokojný s výsledkami ako aj výkonmi našich borcov. Chceli sme v Lučenci zabojovať nielen o medaily, ale aj miestenky do reprezentácie. Viacerí naši borci sa v tomto smere ukázali vo veľmi dobrom svetle. Verím, že budú bojovať onedlho nielen za klub, ale aj za Slovensko,“ zhodnotil šampionát Vladimír Idranyi, hlavný tréner Idranyi gymu, ktorý si na šampionáte ako kickboxer vybojoval dve zlaté medaily - v K1 i v lowkicku. Rovnakou bilanciou dvoch majstrovských titulov sa môže pochváliť aj Adrián Valentín. Dve druhé miesta (lowkick i K1) získali Marek Lespúch, Miroslav Štverák i Andrea Vrtelová. Denis Farkaš bol druhý medzi juniormi v K1 a o jediný bronz v prievidzskej výprave sa postaral Štefan Haluš v K1.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri