Druhý ročník súťaže o Najkrajšiu záhradku pred bytovým domomLorem ipsum dolor sit amet 20. 3. 2018 10:47

Mesto Prievidza vyhlasuje druhý ročník súťaže o najkrajšiu predzáhradku pred bytovým domom. Iniciatívou chce odmeniť obyvateľov sídlisk, ktorí sa starajú o životné prostredie a nie je im ľahostajný vzhľad mestského verejného priestoru.

"Po úspechu pilotného ročníka súťaže o najkrajšiu predzáhradku sme sa rozhodli opätovne oceniť obyvateľov, ktorým nie je okolie bytových domov ľahostajné,  a ktorí drobnou prácou skrášľujú naše mesto,“ vysvetľuje primátorka Katarína Macháčková.

Súťaž bude prebiehať v termíne od 1. apríla 2018 a potrvá až do konca júla 2018. Počas týchto dní môžu Prievidžania zasielať fotografiu svojej predzáhradky aj s popisom kde sa nachádza na email: info@prievidza.sk.

Následne, v prvé dva augustové týždne, bude prebiehať verejné hlasovanie. Novinkou tohto ročníka bude možnosť hlasovania nielen prostredníctvom facebookovej stránky Mesto Prievidza, ale aj prostredníctvom mestskej webovej stránky prievidza.sk. „Päť obyvateľov, ktorí získajú najväčší počet hlasov so svojou fotografiou upravenej predzáhradky, budú odmenení darčekovými šekmi. Tie budú v hodnote 150, 125, 100, 75 a 50 eur a výhercovia ich budú môcť využiť na zakúpenie kvetov a rastlín podľa vlastného výberu prostredníctvom Technických služieb mesta Prievidza,“ dodáva Macháčková.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Kalendár podujatí

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri