Druhý ročník behu HORNONITRUN už túto nedeľu12. 9. 2016 08:28

Druhý ročník behu z Prievidze do Bojníc HORNONITRUN odštartuje v nedeľu 18. septembra 2016 o 10.00 v Mestskom parku v Prievidzi. Podujatie je určené širokej verejnosti – pripravené sú behy pre deti, 5 km prípadne 10 km okruh s panorámou Bojnického zámku a Prievidze.

Všetci bežci sa môžu tešiť na originálnu účastnícku medailu, tí najrýchlejší aj na hodnotné vecné ceny od hlavného partnera behu – predajne Intersport v Prievidzi. Tí záujemcovia, ktorí nestihli online registráciu môžu využiť registráciu priamo na mieste, najneskôr 30 minút pred plánovaným štartom hlavného behu.

Detské behy pre škôlkarov (200 m) a pre školákov na 1. stupni ZŠ (600 m) odštartujú o 9:30 a 9:40. Starší školáci na 2. stupni ZŠ (1500 m) budú štartovať spolu s hlavným polom o 10:00.

V čase medzi 10:00 - 11:30 je nutné počítať s obmedzeniami cestnej premávky v Prievidzi aj v Bojniciach. Pelotón bežcov sa bude postupne presúvať z Mestského parku smerom do Bojníc, prebehne po Bernolákovej ulici a cez pešiu zónu až do Zámockého parku a späť. V Prievidzi budú bežci ďalej pokračovať cez Štefánikovu ulicu až na Nábrežie J. Kalinčiaka a ďalej po Gorazdovom nábreží, cez Sadovú ulicu, okolo letiska a po Riečnej ulici späť do Mestského parku.

Organizátori pozývajú všetkých obyvateľov oboch miest – či už k aktívnej účasti na behu, alebo aj k vytvoreniu príjemnej diváckej kulisy pre bežcov, ktorých účasť divákov určite poteší a zároveň napomôže k lepším výsledkom.

Všetky dôležité informácie sú dostupné aj na oficiálnej stránke podujatia www.hornonitrun.sk.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri