Do práce na bicykli 2016Lorem ipsum dolor sit amet 20. 4. 2016 08:19

Do utorka 26. 4. majú cyklisti čas na vytvorenie tímov a prihlásenie sa do 3. celoslovenského ročníka kampane Do práce na bicykli 2016. Registrovať sa môžu cez webovú stránku súťaže www.dopracenabicykli.eu. Tento rok bude hlavnou témou kampane bezpečnosť a dodržiavanie pravidiel cestnej premávky.

Dvoj až štvorčlenné tímy zamestnancov z registrovaných slovenských miest majú možnosť prihlásiť sa do súťaže do 26. apríla. „Princípom súťaže nie je dosiahnuť najvyššie čísla najazdených kilometrov, ale predovšetkým zapojiť do aktivít čo najviac zamestnancov a ukázať im, že cesta do práce bicyklom môže byť veľmi príjemným štartom, ale aj záverom pracovného dňa,“ vysvetľuje národný cyklokoordinátor Peter Klučka.

Súťaž podporuje využitie bicyklov na pravidelné dochádzanie do práce už niekoľko rokov. V minulom roku sa do kampane zapojilo 2870 súťažiacich v 916-tich tímoch z celkovo 55-tich slovenských miest. Kampaň vyhlasuje národný cyklokoordinátor z Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR v spolupráci s občianskym združením OCI BB z Banskej Bystrice.

Viac na: http://www.nechajmeautodoma.eu/do-prace-na-bicykli/

Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri