Diskusia o budúcnosti vykurovania bude on-lineLorem ipsum dolor sit amet 14. 10. 2020 13:49

Ako alternatívu verejného zhromaždenia, na účel informovania verejnosti o riešeniach budúcnosti vykurovania na Hornej Nitre, organizuje mesta Prievidza on-line diskusiu. Bude sa konať v utorok 20. októbra 2020 od 17:00 a vysielať na internete, na YouTube kanáli Mesto Prievidza. Obyvatelia sa do diskusie môžu zapojiť doručením otázok cez platformu Sli.do alebo e-mailom. Záznam z diskusie bude odvysielaný aj prostredníctvom RTV Prievidza.

Mesto Prievidza pôvodne plánovalo zorganizovať k téme budúcnosti vykurovania verejné zhromaždenie, čo však pre opatrenia prijaté Úradom verejného zdravotníctva pre šírenie koronavírusu nebude v blízkej dobe možné. Preto organizuje on-line diskusiu ako jeho alternatívu. Diskusia sa bude konať v utorok 20. októbra 2020 od 17:00 a vysielať naživo na internete, na YouTube kanáli Mesto Prievidza.

Ako sa môžete zapojiť do diskusie?
Obyvatelia mesta Prievidza môžu klásť otázky cez internetovú stránku Sli.do - event code #teplo. Verejnosť môže otázky alebo podnety k riešeniam posielať aj prostredníctvom e-mailu teplo@prievidza.sk.

Predstavia zámery a zodpovedia otázky
Svoju účasť na diskusii potvrdili zástupcovia Prievidzského tepelného hospodárstva a Slovenských elektrární, ktorí predstavia svoje zámery riešenia budúcnosti vykurovania v krátkych prezentáciách. Zástupca Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie priblíži kritériá pre hodnotenie zámerov, ktoré pripravili v rámci asistencie experti Európskej investičnej banky - JASPERS. Na otázky verejnosti budú pripravení odpovedať aj primátorka mesta Prievidza a zástupca Okresného správcovského bytového družstva. Trvanie diskusie bude najviac tri hodiny.

Záznam odvysielajú aj v televízii
Záznam z podujatia bude odvysielaný aj v Regionálnej televízii Prievidza v stredu 21. októbra 2020 o 20:00 a v nedeľu 25. októbra 2020 o 10:00.

Komplexné informácie o budúcnosti vykurovania po roku 2023 obyvatelia mesta Prievidza nájdu na špeciálnej webovej stránke www.prievidza.sk/teplo.

Obrázok: Pixabay.com by Alexandra_Koch


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri