Deň športu v Prievidzi2. 6. 2016 10:32


Deň športu v Prievidzi - utorok 14. júna 2016,  08. 30 h - 12. 00 h, Námestie slobody.

V utorok 14. júna ožije Námestie slobody športom. Mesto Prievidza, CVČ Spektrum, Olympijský klub, Fórum detí a mládeže, Komisia športu, mládeže a voľnočasových aktivít pri MsZ a KaSS Prievidza pripravili pre malých a veľkých obyvateľov mesta deň plný zábavy, športu a pohybu. Tretí ročník podujatia „Deň športu“ sa bude niesť v duchu letných Olympijských hier „Rio 2016“. Začne o 8:30 slávnostným príchodom a privítaním olympijskej štafety. Tento celosvetový sviatok športu oslávime ako ináč - pohybom. Na námestí budú až do 12:00 pre všetkých pripravené rôzne vystúpenia a ukážky športových klubov a organizácií, napr. karate, korfbal, raketoví modelári, netradičné športy, futbal, zápasníci, hokejisti a veľa iných. Nebudete sa len pozerať, ale si ich môžete aj vyskúšať. Celé podujatie doplní bohatý program, v ktorom vystúpia rôzni speváci, tanečníci a umelci. Sprievodná aktivita „Štafeta Rio 2016“, ktorou tento deň prievidzskí žiaci pozdravia olympiádu, sa uskutoční v dopoludňajších hodinách na atletickom ihrisku ZŠ S.Chalupku.


Podujatím chceme spropagovať šport medzi deťmi, mládežou a obyvateľmi mesta, oboznámiť ich s rôznymi druhmi športov v našom meste a zapojiť do športovania, aktívneho a zdravého trávenia voľného času čo najviac mladých ľudí.


Ak aj vy chcete spropagovať svoj športový klub, skupinu alebo vystúpiť v programe a pozdraviť letné Olympijské hry „Rio 2016“, stačí, keď do 10.6. prídete alebo zavoláte do CVČ SPEKTRUM Prievidza Novackého 14,  t. č. 0907 24 76 53.

Tešíme sa na Vás s úsmevom a dobrou náladou.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri