Deň otcov oslávili aj BôbariLorem ipsum dolor sit amet 25. 6. 2018 15:09

Tretia nedeľa v mesiaci jún je „zasvätená“ všetkým mužom, z ktorých sa stali oteckovia. V túto nedeľu sa v mnohých krajinách oslavuje otcovstvo a dôležitosť otca v rodine.Nezabudli sme na úlohu otca, starého otca, dedka či starkého.

V rodine a v živote dieťaťa sú veľmi dôležití. Neraz na nich zabúdame , lebo všade sa vyzdvihuje skôr podiel matky na výchove a starostlivosti o deti. No aj otcovia sú tu a zaslúžia si našu pozornosť. Za všetko, čo pre nás a pre naše deti a vnúčatá robia, za to, že ich naučia bicyklovať sa , hrať futbal, lyžovať, plávať, za to,že zabezpečujú každodenné živobytie pre celú rodinu a za všetko ostatné, čo pre deti a pre rodinu ako takú otcovia robia.
A je to tiež čas spomenúť si aj na našich vlastných otcov, oteckov,tatov a tatinov.
Aj keď už máme svoje roky,vlastné rodiny a nežijeme možno pod jednou strechou, môžeme IM v tento deň aspoň milým slovom či gestom vyjadriť svoju vďačnosť a úctu.

Milé posedenie pripravili pre otcov a starých otcov, aj tých skôr narodených v Dennom centre Bôbar.Ženy z výboru ZO JDS 07 Prievidza a Denného centra Bôbar pre nich pripravili posedenie s pohostením a malým darčekom . Slovami vďaky sa im prihovorila pani Boženka Rybárová. Myslím, že sme ich vytrhli z denného stereotypu a užili si pohodové popoludnie. Bolo to po druhýkrát v Dennom Bôbar, no myslím že nie naposledy. Ideme s dobou, s novou tradíciou, veď život je zmena a my sa jej nebránime.

Text a foto :Ing. Eva Špeťková Bucáková
             členka Denného centra  a ZO JDS 07


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri