Darujte 2 % Kultúre v Prievidzi



14. 2. 2014 07:39

Uvažujete nad darovaním 2 % zoj zaplatenej dane? Radi by ste podporili mesto, v ktorom žijete? Darujte 2 % z dane, ktorú ste zaplatili štátu a podporte ňou   občianske združenie Kultúra v Prievidzi. Získané finančné prostriedky budú použité na spríjemnenie života nás všetkých prostredníctvom organizovania kultúrnych podujatí.

Údaje o občianskom združení Kultúra v Prievidzi:
Názov: Kultúra v Prievidzi
Právna forma: Občianske združenie
IČO: 42273137
Sídlo: F. Madvu 11, 97101 Prievidza

Nezabudnite:
15. február 2014 je posledný termín pre zamestnancov, aby požiadali zamestnávateľov o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň z príjmov fyzických osôb.
31.marec 2014 je posledný termín na podanie daňového priznania pre fyzické osoby, ktoré si podávajú daňové priznanie – v rámci DP sa poukazujú aj 2% z dane (3% v prípade dobrovoľníkov).

A taktiež posledným termínom na podanie daňového priznania pre právnické osoby – v rámci DP sa poukazujú aj 2% z dane – POZOR! ak chce právnická osoba poukázať 2% z dane, termín na podanie daňového priznania je zároveň aj posledným termínom na darovanie financií vo výške 0,5%. Ak právnická osoba nedaruje 0,5%, tak v roku 2014 môže poukázať iba 1,5% z dane.
30. apríl 2014 je posledný termín pre zamestnancov na podanie Vyhlásenia o poukázaní 2% z dane (spolu s Potvrdením o zaplatení dane).
Viac informácií ako aj predvyplnené tlačivá nájdete na www.kasspd.sk na Facebookovej stránke kass.pd.
Ďakujeme!


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri