Daruj knihu!Lorem ipsum dolor sit amet 15. 10. 2013 07:35

Theodor Gottlieb von Hippe raz povedal: „Som za požičiavanie kníh. Keď človek knihu vlastní, povie si: Prečítaš si to inokedy.“ Aj z tohto dôvodu sa Mestská knižnica Mikuláša Mišíka v Prievidzi obracia na občanov s prosbou o darovanie kníh pre potreby knižnice.

Mestská knižnica nemôže nakupovať knihy od súkromných osôb, môže ich prijať iba ako dar. Vami darované knihy pretriedime, poškodené knihy v knižnom fonde vymeníme alebo ich zaevidujeme, lebo nám chýbajú. Uprednostňujeme najmä knihy vydané po roku 2000, klasické diela slovenských, českých a svetových autorov.

Zvyšné knihy ponúkneme na predaj v rámci Veľkého výpredaja kníh alebo Blších trhov, ktoré sa konajú niekoľkokrát do roka. Knihy sa dostanú do dobrých rúk, ľuďom, ktorí ich chcú čítať a vlastniť, a utŕžené peniaze z predaja sa použijú na nákup nových kníh a obnovu knižného fondu Mestskej knižnice Mikuláša Mišíka v Prievidzi.

V prípade, ak máte záujem darovať knihy Mestskej knižnici, obráťte sa na ktorúkoľvek z našich troch pobočiek:
-budova ZŠ na Ul. Dobšinského (Zapotôčky), 0904 752 760, kniznica@prievidza.sk,
-budova CVČ Spektrum na Ul. Novackého (Kopanice), 0904 752 759, kniznicase@prievidza.sk,
-Dom kultúry - F. Madvu 11, 0911 037 062, kniznicako@prievidza.sk,kde po predchádzajúcej konzultácii môžete odovzdať Vaše knihy.
Doprajme potešenie z kníh všetkým našim čitateľom! 


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri