Darčeky pre Prievidžanov z oblasti kultúryLorem ipsum dolor sit amet 23. 11. 2015 08:34

December je mesiacom, ktorý sa pre mnohých spája najmä s obdobím Vianoc a darčekov. Aj Prievidžania dostanú v tomto mesiaci jeden „kultúrny darček“, a to v podaní skvelého koncertu, ktorý organizačne pripravuje Kultúrne a spoločenské stredisko Prievidza.

V športovej hale  7. decembra vystúpi mnohonásobná česká slávica Lucie Bílá s predstavením BíleVánoce 2015. „Lucie Bílá už niekoľko rokov spríjemňuje svojim fanúšikom predvianočný čas tradičnými koncertmi, z ktorých dýcha láska, pokoj a kúzelná atmosféra blížiaceho sa Štedrého dňa. Repertoár týchto koncertov je prispôsobený práve tomuto čarovnému obdobiu. Sprevádzať ju bude orchester a zbor Petra Maláska,“ prezradila Dana Horná, riaditeľka Kultúrneho a spoločenského strediska Prievidza. Zaujímavosťou je, že sviatočným slovom toto podujatie uvedie rímskokatolícky kňaz Zbigniew Czendlik. Špeciálnym hosťom bude rockový a muzikálový spevák Jan Toužimský.
Ako v tejto veci podotkla primátorka mesta Katarína Macháčková „teší ma, že po letných veľmi zaujímavých koncertoch skupín Hex, Desmod, a iných celoslovensky známych osobností si budú môcť ľudia z nášho regiónu vychutnať aj ďalšie kvalitné koncerty. Lucie Bíla je rozhodne zárukou kvalitného hudobného zážitku a ja touto cestou na jej koncert všetkých srdečne pozývam.“

Nezabudli na deti
Kultúrne a spoločenské stredisko Prievidza nezabudlo v predvianočnom období ani na deti. Pre ne 13. decembra pripravuje v športovej hale podujatie s názvom Rozprávkoland.
„Je to hudobno-zábavná show plná rozprávkových postavičiek a piesní pre deti. V hlavných úlohách sa predstavia Šmolkovia, Minidisco show, chýbať nebudú ani Kiki a Riki,“ priblížila podujatie Dana Horná.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri