Ceny pre najúspešnejších športovcov, trénerov, kolektívy mesta PrievidzaLorem ipsum dolor sit amet 27. 2. 2020 10:21

Záver uplynulého týždňa patril športovcom. V Dome kultúry si v piatok 21. februára prevzali ceny najlepší športovci v okrese Prievidza za rok 2019.

Súčasťou podujatia Vyhlásenie najúspešnejších športovcov, trénerov, kolektívov a funkcionárov športu o Cenu krištáľového páva a Ceny Fair play okresu Prievidza za rok 2019 bolo aj poďakovanie predstaviteľov samosprávy osobnostiam športu, ktoré úspešne reprezentovali mesto Prievidza a prispeli k šíreniu jeho dobrého mena.

Ocenenia odovzdal viceprimátor Ľuboš Jelačič spolu s predsedom Komisie športu, mládeže a voľnočasových aktivít pri MsZ Prievidza Branislavom Bucákom. „Sme pyšní, že z Prievidze pochádza tak veľa úspešných jednotlivcov, ktorí sa venujú rôznorodým športom. Zároveň nás tešia aj úspechy kolektívov, ktoré čoraz viac vzbudzujú záujem o šport u širokej verejnosti,“ uviedol viceprimátor Jelačič.

Medzi ocenených patrili členovia a kolektívy Karate klubu FKŠ Prievidza, Športovej školy karate Prievidza, Mládežníckej basketbalovej akadémie Prievidza, Volejbalového klubu Prievidza, Basketbalového klubu BC Prievidza, Gymnastického klubu Elán Prievidza, Obradoiro CAB Španielsko, Olympijského klubu Prievidza, Stejskal team Prievidza, Mestského plaveckého klubu Prievidza, Oblastného futbalového zväzu, AWK Warrior Prievidza, Korfbalového klubu DOLPHINS Prievidza a Energyfit Prievidza. Zápasnícky klub Baník Prievidza a Hokejový club Prievidza získali ocenenie pri príležitosti 65. výročia založenia.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri