Burza hokejovej výstroje24. 9. 2013 15:23

Mestský športový hokejový klub – mládež Prievidza, pozýva všetkých fanúšikov hokej i širokú verejnosť na verejnú burzu hokejovej výstroje.

Potrebuje vaše dieťa novú hokejovú výstroj, alebo  neviete čo spraviť so starou – „vyrastenou“?  Príďte 5.októbra 2013 na Zimný štadión v Prievidzi, kde sa v priestoroch pod tribúnou na strane od obchodného domu Kaufland, bude konať o 15.00 h burza hokejovej výstroje. Na burze budete mať možnosť predať, alebo kúpiť pre vaše dieťa zachovalú výstroj. Treba pripomenúť, že deti výstroj nezničia, len z nej vyrastú!

Burza je vhodná príležitosť pre dospelých, ktorí nevedia, čo s nepotrebnými hokejovými vecami, alebo naopak,  nájsť vhodnú hokejovú výstroj pre svoje deti.

Motivačný začiatok sezóny v mládežníckom hokeji
MŠHK – mládež Prievidza informuje, že mládežnícke hokejové tímy začali s tréningovými procesmi pre najmenších hokejistov vo veku  4 až 10 rokov. „Týmto pozývame všetkých, ktorým sa táto rýchla a kolektívna hra zapáčila a chceli by si s nami skúsiť zatrénovať. Je potrebné, aby dieťa malo vlastné korčule a prilbu, ostatné chrániče vieme zapožičať,“ pripomína tréner mladých hokejistov Marcel Dobrovodský.

Klub MŠHK – mládež Prievidza vyhlásil medzi hráčmi športových hokejových tried súťaž o hráča, ktorému sa  v sezóne 2013/2014 podarí nazbierať čo najviac kanadských bodov (góly+nahrávky). Hlavná cena pre víťaza súťaže je nová hokejka s podpisom od Andreja Sekeru, hrajúceho v NHL za tím Carolina Hurricanes. Túto hokejku klubu darovala primátorka mesta Prievidza JUDr. Katarína Macháčková. Podarilo sa jej úspešne ju vydražiť minulý rok počas Baníckeho jarmoku. Teraz ju klubu poskytla na vyhlásenú súťaž, za čo sme jej nesmierne vďační. V prípade rovnakého počtu kanadských bodov medzi viacerými hráčmi v rámci súťaže bude rozhodovať prospech detí v škole. Pre viac informácií môžete volať priamo trénera mladých hokejistov: 0903 235 175
Auto: Marcel Dobrovodský tréner hokejistov


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri