Bojnický letný slnovrat 2016Lorem ipsum dolor sit amet 19. 5. 2016 09:28

Oblastná organizácia cestovného ruchu Región HORNÁ NITRA – BOJNICE pipravila na sobotu 18. júna 2016 spolu s mestom Bojnice podujatie Bojnický letný slnovrat.

Záštitu nad ním prevzal predseda Trenčianskeho samosprávneho kraja Jaroslav Baška. Podujatie podporujú členské mestá a obce Bojnice, Prievidza, Čereňany, Kľačno, Lehota pod Vtáčnikom, Nitrianske Rudno, Opatovce nad Nitrou, Sebedražie, Šútovce, členské podnikateľské subjekty a partneri Slovenská agentúra pre cestovný ruch, Krajská organizácia cestovného ruchu Trenčín región, Regionálne kultúrne centrum Prievidza a Kultúrne centrum Bojnice.

V sobotu 18.6.2016 od 11.00 do 22.00 bude na Hurbanovom námestí v Bojniciach vládnuť čulý ruch. Návštevníkom predstavíme ponuku cestovného ruchu, hlavné atraktivity, zariadenia, služby a podujatia turistickej destinácie HORNÁ NITRA – BOJNICE. Vyhrávať budú moderné i folkórne  skupiny, tancovať skvelé súbory a podvečer aj všetci návštevníci na námestí. Lipovú alej naplnia vôňami gastronomické špeciality a pečené prasiatko, oči a dušu  potešia krásne výrobky ľudových remeselníkov, živé ovečky a ďalšie animácie. Súčasťou bude bohatá tombola, ktorej ceny spríjemnia výhercom letné chvíle. Vyvrcholením programu bude zapaľovanie magických jánskych ohňov o 21. hodine.

INFO a kontakty:
OOCR RHNB, Sládkovičova ulica 210 / 50, Bojnice
sekretariat@bojnice.eu 0915 701 205; riaditel@bojnice.eu, 0905 205 217

PaedDr. Sylvia Maliariková


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri