Bohatšia vianočná výzdoba 201413. 11. 2014 12:55

S príchodom vianočných sviatkov sa opäť rozsvietia aj ulice Prievidze. Vianočnú výzdobu v meste tak ako po minulé roky zrealizuje mestská spoločnosť Technické služby mesta Prievidza s.r.o. (ďalej len TSMPD s.r.o.). Keďže vianočná výzdoba bude aj tento rok o čosi bohatšia, s montovaním jednotlivých elementov začali zamestnanci TSMPD s.r.o. už v 45. týždni, čiže o týždeň skôr ako obvykle.

Vianočná výzdoba s novinkami
Nové prvky vianočnej výzdoby budú na obyvateľov a návštevníkov Prievidze čakať na Bojnickej ceste, na Pribinovom námestí pred obchodným domom Elektrik a tiež na Švéniho ulici pred Priorom, kde bola zrekonštruovaná časť námestia. Po minuloročnej novinke v podobe rodinky snehuliakov je aj tento rok prichystané prekvapenie pre tých najmenších. Bude ním 3D postava anjela, ktorá bude umiestnená práve v blízkosti farského kostola sv. Bartolomeja. Pestrejší bude aj hlavný vianočný strom na Námestí slobody.

Vianoce v Prievidzi 2013:

Vianočné osvetlenie a výzdoba budú v Prievidzi a v jej prímestských častiach kompletne namontované a prichystané k slávnostnému spusteniu k 5. decembru 2014. Súčasťou Vianočného mesta bude aj mobilná ľadová plocha v centre mesta.
   


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri