Blší trh opäť na námestíLorem ipsum dolor sit amet 7. 6. 2016 10:38

Prázdniny sú predo dvermi a kým sa všetci rozpŕchneme po dovolenkách stihneme ďalší blší trh. Už v sobotu, 11. júna 2016 od 9.00 h do 13.00 h sa Námestie slobody v Prievidzi opäť zaplní predajcami s množstvom predmetov určených na predaj.

Určite sa môžete tešiť na milé drobnosti z druhej ruky, ktoré doteraz skrývali pivnice alebo povaly ľudí, ktorí sa chcú s vami podeliť o kúsok zo svojich najväčších pokladov, dúfajúc, že skončia v dobrých rukách a urobia radosť aj niekomu inému. Zároveň môžete objaviť krásne ručne vyrobené vecičky, náušnice a bižutériu a získať aj rôzne zberateľské predmety, knihy a oblečenie pre deti i dospelých.

Predaja sa môžu zúčastniť výlučne predajcovia so zberateľským a ručne vyrobeným  sortimentom, second-hand oblečením, použitými knihami a ďalšími predmetmi v zachovalom stave. Účasť na blšom trhu je pre predajcov bezplatná. Svoju účasť je potrebné nahlásiť v Kultúrnom a spoločenskom stredisku v Prievidzi na e-mailovej adrese

info.kasspd@prievidza.sk alebo na tel. čísle 0904 752 755 – Nina Rusková. Stoly nebudú k dispozícii, treba si ich zabezpečiť individuálne!

Tešíme sa na vás!

Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri