Basketbal: 100. hornonitrianske derby už túto v sobotuLorem ipsum dolor sit amet 15. 3. 2013 12:23

Hráči BC Prievidza a MBK Handlová nastúpia túto sobotu o 18.00 na sté hornonitrianske basketbalové derby. Lístky sú dostupné v predpredaji.

Takzvané hornonitrianske derby, zápas basketbalových tímov mužov z BC Prievidza a MBK Handlová, bude mať túto sobotu nádych ešte väčšieho športového sviatku, než inokedy. Tímy proti sebe na palubovku nastúpia v sobotu o 18:00 v poradí už stý krát. Sté derby je udalosť, ktorú si každý správny fanúšik basketbalu z hornej Nitry isto nenechá ujsť.

Podľa stránky pdbasket.com stojí základný lístok na 100. derby 4 eurá, miestenkový je za 8 eur, pričom v cene je tričko. V piatok a sobotu je možné vyhrať lístky na zápas aj v prievidzských pobočkách stávkovej spoločnosti Niké, ktorá pripravila počas derby bohatú tombolu.

Športová hala sa bude v sobotu otvárať o 16:30. Naplánovaný je aj sprievodný program spojený s oceňovaním bývalých hráčov a trénerov, ktorý sa začína o 17:00.

Držíme našim chlapcom palce. Veríme, že víťazmi jubilejného zápasu budú hráči BC Prievidza, ktorí majú v posledných dňoch výbornú formu!

Grafika: www.sxc.hu by lakovicp


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri