Anna Hepnerová - vicemajsterka vo fitness IFBB ME 2017Lorem ipsum dolor sit amet 15. 5. 2017 15:44

Brilantný výsledok a titul vicemajterska IFBB ME 2017 v Santa Susana Spain si vybojovala mladučká fitneska z ŠK Fitness Free Prievidza Anna Hepnerová.

Anna Hepnerová sa na  ME prebojovala na základe nominačných súťaží a svojich výsledkov, o ktorých rozhodla nominačná komisia SAKFST:Majstrovstvá Slovenska žien v bikiny fitnes, body fitnes, fitnes, wellness fitnes a women´s physique - Žiar nad Hronom 22.4.2017 a Majstrovstvá Slovenska juniorov a junioriek Stará Ľubovňa 29.4.2017  kde obsadila druhé miesto.
Majstrovstvá Európy vo fitness prebiehali 3-8.mája v Santa Susanna, Spain z poverenia  IFBB, ktorá je najväčšou svetovou federáciou , ktorá zastrešuje disciplíny zo sveta bodybuildingu a fitness. Majstrovstvá Európy  organizované IFBB je prestížná súťaž s veľmi vysokou úrovňou , ktorá ma už niekoľkoročnú tradíciu práve v Santa Susanna. Tento rok sa zúčastnilo ME okolo 1000 pretekárov zo Slovenska, Čiech, Ruska, Ukrajiny, Španielska, Bulharska, Rumunska, Turecka ..Anna Hepnerová reprezentovala Slovensko v kategórií junioriek do 163 cm v ktorej štartovalo 11 pretekárriek. V ťažkej konkurencii sa prebojovala zo semifinálového kola do finálnej šestky, kde nakoniec získala 2.miesto a titul majsterka Európy.

"Je to pre mňa najväčší úspech môjho života a preto chcem na sebe viac a viac pracovať aby to nabudúce bolo ešte lepšie" dodala Anna Hepnerová.
"Veľmi by som sa chcela poďakovať svojím trénerkám Janke Klečánekovej a Jelene Meleščenkovej, ktoré ma trénujú a usmerňujú od mojich šiestich rokov v klube Šk fitness free Prievidza. Srdečná vďaka im patrí za tvorivé a choreografie návrhy kostýmov, výber hudby a celkový tréningový proces. Nemali to so mnou vždy jednoduché. Tento posledný rok  som začala súťažiť za juniorsky a ženský fitness a môj tréningový plán sa rozšíril o posilňovňu, kde ma dostávala do formy pani trénerka Jelena Meleščenková .Posilňovňu  navštevujem s pani trénerkou Jelenou 4x týždenne v 3G Fitclub, ktorým takisto ďakujeme za vynikajúce podmienky a komfort. Nedá mi nespomenúť a poďakovať pani  Anke Mozoláni a jej manželovi Andrejovi za odborné konzultácie. Zároveň chcem vyzdvihnúť podporu dievčat a ich rodičov z klubu."


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri