Anna Hepnerová sa stala víťazkou kategórie fitness junioriek do 163 cm a absolútna majsterka Európy vo fitness junioriek14. 5. 2018 13:51

Dňa 2-7maja sa v Španielsku Santa Susanne  konali IFBB/EFBB Majstrovstva Európy 2018.Slovenskú republiku pod SAFKST
(Slovenská asociácia fitness kulturistiky a silového trojboja) reprezentovalo 54 pretekárov. Celkovo bolo na ME zastúpených 900 súťažiacich zo 40 krajín.

Najväčším prekvapením s  absolútnym tromfom  pre Slovensko získala mladá Anna Hepnerová zverenkyňa Jeleny Meleščenkovej a ŠK Fitness Free Prievidza, ktorý je členom SAFKST.
Anna Hepnerová sa stala víťazkou kategórie fitness junioriek do 163 cm a absolútna majsterka Európy vo fitness junioriek. Je to vynikajúci výsledok ktorý priniesla tvrdá náročná práca cieľavedomej Anny ,ktorá trénuje v Športovom klube Fitness Free Prievidza od svojich 6 rokov pod vedením Jeleny Meleščenkovej a Jany Klečánekovej. Anna predviedla skvelý výkon ( v prezentácii voľnej zostavy, )  svojou voľnou zostavou očarila porotcov náročnými kombináciami silových a akrobatických prvkov, svojou charizmou a eleganciou .V prezentácii postavy nasadila latku veľmi vysoko a  suverénne porazila svoje konkurentky.(bolo 9 pretekárok v kategórii)

O vynikajúcu formu , prípravu a individuálne tréningy Anny Hepnerovej   sa podpísala  trénerka ŠK fitness Free Prievidza Jelena Meleščenková.
Ďakujeme mestu Prievidza za finančnú spoluprácu a zastrešenie v Nike Aréna Prievidza pre vynikajúce možnosti a tréningový proces nášho klubu ,SAKFST a celej organizácii za podporu Anny s možnosť štartovať na prestížnej súťaži  ME a 3G Fitclub Prievidza za komfortné podmienky k príprave.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri