Aj váš hlas môže pomôcť vybudovať ihriskoLorem ipsum dolor sit amet 4. 6. 2013 14:47

Mesto Prievidza v rámci projektu Zlepšime SPPoločne Slovensko súťaži o grant na podporu vybudovania Športovo - relaxačnej zóny v Prievidzi.

Realizácia projektu je naplánovaná na najväčšom sídlisku Nové mesto - Zapotočky, Šuleková ulica, na ktorom žije 15 600 obyvateľov.Zámerom mesta je premena nevyužívaného priestranstva na športovo – relaxačnú zónu/športovisko pre Workout cvičenia,fitness zóna pre seniorov-vonkaišie posilňovacie stroje, petangové ihrisko/ pre zmysluplné trávenie voľného času, športové aktivity a relax pre rôzne skupiny obyvateľov, podpora komunitného života a vytvorenie partnerstiev medzi samosprávou, mimovládnymi organizáciami a obyvateľmi mesta.

Prostredníctvom programu Zlepšime SPPoločne Slovensko Prievidza súťaží o grant v hodnote 8 000 EUR, ktorý poslúži na financovanie športovo - relaxačnej zóny.Úspešné projekty budu vyhodnotené na základe prebiehajúceho hlasovania, do ktorého sa môže zapojiť každý obyvateľ.

Po kliknutí na políčko Hlasovať stačí vyplniť jednoduchý formulár s údajmi.Obratom dostanete nespoplatnenú SMS s prideleným overovacím kódom, ktorý bude ihneď aktívny pre uplatnenie 1 hlasu. Každý hlasujúci môže použiť na podporu projektu až tri hlasy.

Hlasovať za športovo - relaxačnú zónu v Prievidzi môžete TU.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri