West Side Story


30. 4. 2020

Kultúrne a spoločenské stredisko Prievidza

Najlepší muzikál všetkých čias prichádza priamo z Broadwaya aj do nášho mesta! Celosvetovo obľúbený „West Side Story“ uvidíte vo štvrtok, 30. apríla 2020 o 19.00 h v Športovej hale v Prievidzi. Jeho uvedenie na Broadway v roku 1957 kompletne prepísalo históriu muzikálového divadla. Odvtedy sa nepretržite hrá na javiskách po celom svete. Ani po šesťdesiatich rokoch neprestávajú nesmrteľné melódie Leonarda Bernsteina („Maria“, „Tonight“, „Somewhere“ alebo „I Feel pretty“) fascinovať divákov.

Tento novodobý príbeh Rómea a Júlie sa odohráva v newyorskej štvrti Up WEST SIDE v päťdesiatych rokoch. Je plný lásky, nenávisti, žiarlivosti a stretu dvoch odlišných kultúr. Otvára otázky rasové, ako i migračné a diváka tak dovedie až k slzám.

V muzikáli pod režijnou taktovkou Jána Jackuliaka zažijete obrovskú, dravú energiu, svetové hity i fantastické spevácke, herecké a tanečné výkony. Zahviezdi Dušan Cinkota, Tomáš Palonder, Gregor Hološka, Katarína Ivánková, Romana Dang Van, Silvia Soldánová, Ondro Antálek, Ján Jackuliak, Peter Trník a mnohí ďalší. Muzikál je tak zárukou fenomenálneho zážitku, ktorý vás postaví zo stoliček!

Vstupné od 24,00 €. Vstupenky zakúpite v sieti predpredaj.sk alebo od pondelka, 20. januára 2020 aj v pokladni Domu kultúry Prievidza.