Fíha tralala so skupinou Baby Band - Preložené na 27. 11. 2020!


27. 11. 2020

Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi

Na základe opatrení platných od 1. októbra 2020 sa koncertná šou škriatka „Fíha so skupinou Baby Band“ prekladá na piatok, 27. novembra 2020 o 17.00 h v Dome kultúry Prievidza. Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

KaSS vás pozýva novú koncertnú šou škriatka FÍHA plnú najznámejších hitov! Hudobný zážitok si aj vďaka úžasnej skupine BABY BAND a muzikálovým speváčkam (Romana Hudec Orlická a Kristína Adamjak) vychutná celá rodina. Dĺžka vystúpenia je približne 70 minút. Odporúčame pre deti od 3 rokov, ale vítaní sú samozrejme všetci fanúšikovia projektu FÍHA tralala.

Deti sa najskôr opatrne rozcvičia (ROZCVIČKA, UKAZOVAČKY, TANI TANI) a potom sa naučia najnovšiu pieseň LEPORELO. Následne sa vyskúša, či poznajú ovocie (OVOCNÁ PESNIČKA, OVOCNÝ ROCK and ROLL), ochutnajú SLIVKOVÚ PESNIČKU a mnoho iného. Napokon, pokiaľ to priestor dovolí, spraví sa s deťmi i VLÁČIK TRALALÁČIK a prostredníctvom pesničky MOST pošleme lásku do celého sveta.

Vstupné: 14,00 €. Vstupenky sú už v predaji v pokladni DK PD alebo v sieti Ticketportal. Každá osoba (dospelý aj dieťa) musí mať platnú vstupenku!

Fíha, Myšky z knižky a hudobníci skupiny BABY BAND sa na vás už veľmi tešia!